Internet sitemiz ve sayfalarımızda yer alan her türlü içerik (fotoğraf, kompozisyon, yazılı eser, video, film, tanımlayıcı özellik, vb.) ile çalışmaların ve/veya bunların parçalarının; onay alınmadan başka internet sitelerine ve/veya yazılı yada görsel basına taşınması, bunların kopyalanması ve yayımı mümkün değildir.

Internet sitemiz ve sayfalarında yer alan içerik ve bunlar hakkındaki talep, öneri ve görüşleriniz için buraya tıklayarak bizi bilgilendirebilirsiniz.

Sitemiz ve içeriğimiz bilinen internet protokolleri ile yayımlanmakta olup; sitemiz ve sayfalarında teknik yada diğer nedenlerle doğacak aksaklık ve bozulmalarda kuruluşumuz hiç bir hukuki sorumluluk kabul etmeyecektir.

Internet sitemiz ve sayfalarındaki bilgi, görsel ve diğer içerik için kuruluşumuz; ulaşımı durdurma, içeriği değiştirme; kaldırma ve diğer haklarını saklı tutar.

Internet sitemiz ve sayfalarımızda yer alan formlarla tarafımıza ilettiğiniz her türlü bilginiz; iletişimin tamamlanmasının ardından gizli tutulmaktadır. Gerçekleştirdiğiniz işlemlere bağlı olarak kuruluşumuz tarafınıza eMail yada SMS ile bilgilendirmeler gönderebilmektedir.

Sayfalarımız ve içerik bilinen güvenlik yazılımları ile kontrol edilmektedir.